Kreativita.

Kvalita.

Individualita.

V dnešnej dobe to bez webu jednoducho nejde. My to vieme a preto ste práve VY našou prioritou. Webová stránka je unikátna možnosť ako pozdvihnúť vaše podnikanie a vďaka tomu sa tak stať silným magnetom pre vašich zákazníkov.

Kompletný vývoj webstránky

Pri tejto možnosti vám vyhotovíme návrh, ktorý s vami preberieme a dostaneme do stavu, aby konečný výsledok vyhovoval všetkým vašim požiadavkám. Nami dodaný web bude kompletne pripravený na spustenie, čo zahŕňa aj nastavenia Google Analytics, Google Search Console, Cookies...

Doplnkový vývoj webstránky

Neraz sme zažili, že sa naši klienti dostali do situácie, kedy ich web síce existoval, ale bol zastaralý, nefunkčný alebo sa mu predošlý vývojár neozíval. V takýchto ťažkostiach vám vieme pomôcť a prebrať toto bremeno na seba. Váš web spojazdníme, zrenovujeme a postaráme sa o to, aby naďalej vyzeral moderne a "šlapal ako hodinky". 🙂

Prehľadný a moderný dizajn

Menej je niekedy viac a to platí aj pri webových stránkach. Vďaka jednoduchej orientácií na webe sa návštevník bude cítiť príjemne a s ľahkosťou nájde vždy všetko to, čo chce.

Responzivita

Web na mobile alebo tablete? Jasné! Responzívny web je samozrejmosťou a práve preto dbáme na to, aby ste odchádzali s pekným a funkčným webom na všetkých zariadeniach.

Individuálny prístup

Pri tvorení vášho webu sme s vami v stálej komunikácií a snažíme sa vyhovieť každej vašej požiadavke. Vďaka našej spolupráci budete mať tak možnosť byť bližšie pre vaších zákazníkov.

SME SPOĽAHLIVÍ

SME KREATÍVNI

SME ZODPOVEDNÍ

SME ODBORNÍCI

ROZUMIEME
REČI ONLINE SVETA

SLEDUJTE NÁS ...

REFERENCIE